Skup SNS-a „Srbija, jedna porodica” završen: Pristalice se razilaze, na ulicama ostale gomile smeća

Ispred Doma Narodne skupštine u Beogradu završen je skup Srpske napredne stranke pod nazivom „Srbija, jedna porodica”. Pristalice vladajuće partije polako napuštaju prostor ispred parlamenta, dok na ulicama ostaje velika količina smeća, plastičnih flašica, ambalaže i drugog otpada.
View this post on Instagram
Okupljanje građana počelo je oko 15 časova. Za prisutne je organizovan zabavni program, a obezbeđene su im i osnovne potrebštine poput hrane, vode i sokova. Nakon zabavnog dela, usledio je govor predsednika Aleksandra Vučića, koji je tom prilikom najavio povlačenje sa funkcije predsednika stranke.
Iako se građani uveliko razilaze, iza njih je na ulicama ostala velika količina smeća. Za sada nije poznato da li su organizatori skupa obezbedili službu koja će očistiti prostor ili će taj posao pasti na teret radnika JKP „Gradska čistoća”.
Današnji skup protekao je bez većih incidenata. Zabeleženo je tek nekoliko intervencija Hitne pomoći, najverovatnije zbog sparnog vremena i visokih temperatura.































Još uvek nema komentara.