Studenti i građani okupili su se jutros ispred tužilaštva u Katanićevoj ulici kako bi pružili podršku kolegi Matiji, koji je najpre priveden u policijsku stanicu „29 novembar“ zbog protesta ispred Rektorata 31. marta.
On se zahvalio na podršci i poručio da je studentska borba dobila novo poglavlje i da ne treba odustajati.
„Policijskim službenicima koji su me tukli u 29. novembra želim da poručim da batina pravde kuca na svačija vrata. Pre neki dan jedan čovek završio govor rečima da nije u zlobi, nego u znanju moć. Ja ću završiti rečima: ‚braćo moja mila, slomiće se dušmaninu krila“ rekao je Matija.































Još uvek nema komentara.