Radnik teško povređen, pao sa petog sprata na gradilištu u Novom Pazaru

Beta Beta
25. jun 2026. 15:31
Foto: Envato

Radnik na građevinskom objektu u Novom Pazaru pao je danas sa višespratnice u Ulici Kej skopskih žrtava.

Prema nezvaničnim informacijama Sto plus radija, on je teško povređen, ali je u svesnom stanju prevezen u Opštu bolnicu.

Slušaoci radija su naveli da „pretpostavljaju da je reč o stranom državljaninu, koji je pao sa petog sprata“.

Novopazarska policija je blokirala gradilište i uviđaj je u toku.

Još uvek nema komentara.

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme

Ostavite komentar