Radnik teško povređen, pao sa petog sprata na gradilištu u Novom Pazaru

Radnik na građevinskom objektu u Novom Pazaru pao je danas sa višespratnice u Ulici Kej skopskih žrtava.
Prema nezvaničnim informacijama Sto plus radija, on je teško povređen, ali je u svesnom stanju prevezen u Opštu bolnicu.
Slušaoci radija su naveli da „pretpostavljaju da je reč o stranom državljaninu, koji je pao sa petog sprata“.
Novopazarska policija je blokirala gradilište i uviđaj je u toku.





























Još uvek nema komentara.