Na SNS mitingu podrška iz Republike Srpske: „Doboj je uz Vučića“

Osim pristalica SNS-a iz Srbije, na današnji miting došli su i građani iz Republike Srpske (RS) sa transparentom „Doboj uz Vučića“.
U ograđenom delu ispred Skupštine Srbije došao je narod koji podržava aktuelnu vlast, a svuda su poređani štandovi sa hranom i pićem.
Osim turbo-folk muzike, redari na kolicima raspoređuju vodu, sokove, hranu, led od štanda do štanda.
Svuda su zastave Srbija pobeđuje i transparenti poput „Vučić politički genije“ i „Vučić Aleksandar Veliki“.
Okupljeni se uglavnom, kao i štandovi, nalaze u smeru koji ide ka Pravnom fakultetu, odnosno bliže Starom dvoru, dok je smer ka Terazijama, bliži Skupštini Srbiji, rezervisan za zastavu Srbije “najdužu ikad sašivenu”, kao i za medijske ekipe. Takođe, sa te strane poređane su i stolice koje su, najverovatnije, namenjene zvaničnicima.
Simpatizeri SNS-a i Vučića se uglavnom šetaju, prolaze od štanda do štanda, ne obazirući se na muziku.




























Još uvek nema komentara.