#dekanat
„Okupljanje u sredu u 13h“: Studenti izašli iz zgrade Dekanata Medicinskog zbog zabrane, ali ne odustaju od zahteva
Studenti Medicinskog fakulteta u Beogradu, koji su ranije u utorak izašli iz zgrade Dekanata fakulteta, a onda i blokirali Bulevar oslobođenja, završili su protest i najavili novo okupljanje u sredu u 13h na istom mestu.
pre 2meseca



























