Na Novom Beogradu osvanuli novi transparenti „Srbija pobeđuje“ nakon poruka „Studenti pobeđuju“, reakcije i polemike na mrežama

Na Novom Beogradu su u prethodnim danima zabeležene akcije postavljanja transparenata sa porukom „Studenti pobeđuju“, koji su se pojavili na više lokacija u gradu i na društvenim mrežama izazvali veliku pažnju javnosti, danas osvanuo transparent „Srbija pobeđuje“.
Kakav epski debakl neinventivnih žvalinih ćaci brigada. Na autoputu jedan do drugog nadvožnjaci, na jednom studenti na drugom ćacad. Uključite zvuk i uverite se sami: pic.twitter.com/EqMqgeONg8
— Milan Pavlović (@s_tresnje_pao) April 24, 2026
Samo kratko nakon što je zabeležena akcija u kojoj je na Novom Beogradu postavljen veliki baner sa natpisom „Studenti pobeđuju“ i velikog broja pozitivnih reakcija, na istom mestu osvanuo je novi transparent sa porukom „Srbija pobeđuje“, što je na mreži X izazvalo brojne reakcije i poređenja ova dva slogana.
Glupi Ćaci kopiraju našu akciju od juče. Gužva na autoputu još veća, a niko ne svira. Svi ih ignorišu.
Epski debakl! pic.twitter.com/Ejygyx6M4m— Milutin Milošević (@Gazda_Milutin) April 24, 2026
Korisnici društvenih mreža masovno komentarišu da se radi o svojevrsnom „odgovoru“ na studentsku akciju, a deo javnosti kritikuje lojalističke grupe da pokušavaju da kopiraju i pariraju porukama studentskog pokreta, ali bez istog efekta ili podrške.
Moji dragi prijatelji su danas razvili transparent na Novom Beogradu iznad auto puta u špicu. A narod sviraaaa. Bravo!
STUDENTI POBEĐUJU!⬇️ pic.twitter.com/BgYcp7hb5W— BobanBojki (@BobanBojki) April 23, 2026
































Još uvek nema komentara.