Nova verzija „Kraj mene“: „Lavina“ otpevala evrovizijsku pesmu uz simfonijski orkestar (VIDEO)

Redakcija Redakcija
26. apr 2026. 21:15
Foto: Youtube/Eurovision Song Contest/Prinscreen

Grupa „Lavina“, koja će nas predstavljati na Pesmi Evrovizije ove godine, objavila je simfonijsku verziju svoje pesme „Kraj mene“ s kojom izlazi na evrovizijsko takmičenje.

Reč je o drugom promo-spotu iz evrovizijskog ciklusa ALBM (A Little Bit More). Prethodno je objavljena verzija pesme na engleskom jeziku.

U snimanju muzike i spota učestvovali su Simfonijski orkestar i Hor RTS-a, uz dirigenta Olgu Biserčić. Spot je sniman u MTS dvorani u produkciji RTS-a.

Aranžman je uradila Lana Janjanin, a prateći vokali u simfonijskoj verziji su: Jana Jakovljević, Jovana Petrović i Anja Bogdanović.

Evrovizijsko takmičenje se ove godine održava u Beču od 12. do 16. maja.

Pogledajte i procenite koja vam je verzija bolja:

Još uvek nema komentara.

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme

Ostavite komentar