Nova verzija „Kraj mene“: „Lavina“ otpevala evrovizijsku pesmu uz simfonijski orkestar (VIDEO)

Grupa „Lavina“, koja će nas predstavljati na Pesmi Evrovizije ove godine, objavila je simfonijsku verziju svoje pesme „Kraj mene“ s kojom izlazi na evrovizijsko takmičenje.
Reč je o drugom promo-spotu iz evrovizijskog ciklusa ALBM (A Little Bit More). Prethodno je objavljena verzija pesme na engleskom jeziku.
U snimanju muzike i spota učestvovali su Simfonijski orkestar i Hor RTS-a, uz dirigenta Olgu Biserčić. Spot je sniman u MTS dvorani u produkciji RTS-a.
Aranžman je uradila Lana Janjanin, a prateći vokali u simfonijskoj verziji su: Jana Jakovljević, Jovana Petrović i Anja Bogdanović.
Evrovizijsko takmičenje se ove godine održava u Beču od 12. do 16. maja.
Pogledajte i procenite koja vam je verzija bolja:































Još uvek nema komentara.