Iz hladnjače u Guči iscurio amonijak, meštanima stiglo upozorenje MUP

Pedeset minuta posle ponoći u Guči se dogodio akcident, kada je iz hladnjače u Prvomajskoj ulici broj 9 iscurio amonijak.
Curenje amonijaka je zaustavljeno, a vanredna situacija je okončana nešto posle 8h jutros, prenosi N1.
MUP je oko 2.30h noćas izdao hitno upozorenje građanima, kada je i otvorena vanredna situacija.
Građanima su stigle i SMS poruke sa upozorenjem da je došlo do akcidenta u hladnjači u Guči, odnosno do curenja amonijaka i savetovano im je da prate obaveštenja nadležnih.
































Još uvek nema komentara.