Iz hladnjače u Guči iscurio amonijak, meštanima stiglo upozorenje MUP

N1 N1
28. jun 2026. 08:49
Foto: Envato

Pedeset minuta posle ponoći u Guči se dogodio akcident, kada je iz hladnjače u Prvomajskoj ulici broj 9 iscurio amonijak.

Curenje amonijaka je zaustavljeno, a vanredna situacija je okončana nešto posle 8h jutros, prenosi N1.

MUP je oko 2.30h noćas izdao hitno upozorenje građanima, kada je i otvorena vanredna situacija.

Građanima su stigle i SMS poruke sa upozorenjem da je došlo do akcidenta u hladnjači u Guči, odnosno do curenja amonijaka i savetovano im je da prate obaveštenja nadležnih.

Još uvek nema komentara.

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme

Ostavite komentar