Sanacija cevi kod Mašinskog fakulteta, deo grada bez vode do kraja dana

Centar Beograda od jutros je u blokadi kada je reč o vodosnabdevanju zbog velikog kvara koji se dogodio u Ulici kraljice Marije, u neposrednoj blizini Mašinskog fakulteta. Prema informacijama sa terena, došlo je do pucanja vodovodne cevi.
View this post on Instagram
Ekipe JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija” izašle su na teren odmah po prijavi kvara i trenutno rade na sanaciji. Kako je ranije saopšteno, reč je o havariji većeg obima, zbog čega se potpuna normalizacija vodosnabdevanja i završetak radova očekuju tek krajem dana.
Građanima u ovom delu grada savetuje se da obezbede neophodne zalihe vode, a saobraćaj u zoni radova je usporen.






























Još uvek nema komentara.