„(Ne) bojte se, i dalje smo tu“: Studenti objavili plan protesta u nedelju

Studenti u blokadi beogradskih visokoškolskih ustanova najavili su u nedelju, 10. maj, akciju pod sloganom „(Ne) bojte se, i dalje smo tu“.
Akcija će početi u 11.52 časova ispred Pravnog fakulteta odavanjem pošte žrtvama pada nadstrešnice ispred novosadske Železničke stanice.
Studenti u blokadi su na društvenim mrežama najavili da će nakon šesnaestominutne tišine početi akciju štampanja nalepnica „Studenti pobeđuju“, koja će trajati do 14.30 časova, nakon čega će se uputiti prema zgradi Rektorata.
Видимо се у недељу! #СтудентиПобеђују pic.twitter.com/P87VaCaC6c
— Studenti_u_blokadi (@studentblokade) May 8, 2026
Od 15 časova, od Rektorata počinje šetnja do Narodne skupštine, pa Pravnog fakulteta, Slavije i zgrade Predsedništva.
































Još uvek nema komentara.