Napomenuli su da su prijavu dobili od vozača GSP, te da su morali da obustave tramvajski prevoz, jer su šine poplavljene.
Rano jutros na raskrsnici Kraljice Marije i Starine Novaka, kod Mašinskog fakulteta, pukla je cev, a niz ulicu se sliva voda.
Radnici Vodovoda dobili su prijavu kvara oko 7 časova, nakon čega su izašli na teren, prenosi N1.
— Vanjusica (@vanjusica) June 27, 2026
Apelovali su da umesto tramvaja na ulice izađu autobusi, kažu da će se to uskoro i desiti.
U pitanju je veći kvar, pa će sanacija trajati duže.































Još uvek nema komentara.