Na auto-putu Šabac-Ruma danas oko 13 sati dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je poginulo troje ljudi, potvrđeno je za RTS u policiji.
Mediji prenose da je uzrok nesreće, kako se navodi, najverovatnije nepropisno uključenje na auto-put.
Vozač automobila marke „ford“ tamno sive boje vozio je u kontra smeru brzinom 130 na sat. Sudario se sa vozilom marke „golf“ crne boje.
Saobraćaj u smeru ka Rumi je obustavljen.
Na terenu su vatrogasci, policija i hitna pomoć.


































Još uvek nema komentara.