Uhapšeni crnogorski državljani u Beogradu na vodi, zaplenjen kilogram kokaina

Policija je u Beogradu uhapsila dvojicu crnogorskih državljana zbog posedovanja kilograma kokaina i prodaje te droge, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP).
Sumnja se da su P.L. (26) i M.L. (31) duže vreme od za sada nepoznatih osoba nabavljali kokain koji su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su ga prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije.
Policija ih je uhapsila u putničkom motornom vozilu u naselju Beograd na vodi i kod M.L. našla kesu sa oko 150 grama kokaina.
Pretresom stana koji je koristio M. L. nađeno je još 850 grama kokaina i vaga za precizno merenje.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužiocu.






























Još uvek nema komentara.