#novi napad
SAD pred ponoć ponovo napale Iran – treći dan zaredom
Vojska SAD je pred ponoć ponovo napala Iran i pogodila više ciljeva - skladišta dronova, radarske sisteme i lansirne rampe protivvazdušne odbrane, saopštila je Centralna komanda američke armije
pre 4sata

























